$279,999
For Sale
Active
128 Ciervo St, Cedar Creek, TX 78612
Residential - Mobile Home
In Las Alamedas
In Las Alamedas
4 bedrooms
1,475 Sqft. ($190/Sqft.)
2 full baths
21,780 lot Sqft.
1 story
2024 year built
Just Listed
Foreclosure
English
Spanish